| verypanda a întrebat:

As vrea sa merg la Romanii au talent(daca merg vreau sa cant). Nu stiu insa daca parintii ma lasa(ei inca nici nu cred ca stiu ca eu vreau sa merg). Daca as stii cum sa le zic ca vreau si sa ma lase ar fi foarte tare.Ma puteti ajuta cumva? Va rog! Ma tot gandesc daca sa ii intreb si poate ma lasa sau sa nu ii intreb si sa nu merg. :-(( Eu mai mult as vrea, dar deja ma gandesc cum va spune mama(chiar daca probabil nu va spune cum ma gandesc). Dau funda!
P. S:sunt din Cluj si daca ma lasa pot merge la preselectii aici.

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Posteaza undeva si cere niste pareri

| maretul a răspuns:

Intreabai si gata nu ma astepta ca trec preselectile si va trebui sa astepti pana la anul dupa aia! fundita plzz.