| Iustik97 a întrebat:

As vrea sa va intreb unde as putea gasi un hack pentru mech quest, fiindca sunt lvl 16 si nu mai am deloc gold sau vreun mecha(asta pentru cei care stiu cum e joculhee hee. Va rog daca puteti sa-mi dati un raspuns...pls

2 răspunsuri:
| MicNews1986 a răspuns:

Asociatia MicNews.ro este inregistrata la Judecatoria Sector 3 sub nr 5044/300/2012 este condus de tanarul Mihai Caldararu, care in urma cu cinci ani a fost institutionalizat prin mai multe Centre de plasament. A aboslvit Scoala de Arte si Meserii nr 2, profil confectii imbracaminte, Scoala Populara de Arta, Cursuri de Inspector Resurse Umane.

Asociatia MicNews.ro a inceput sa se puna pe picioare in anul 2012 acreditata de Asociatia Europeana Pentru Protectia Omului si Protectia Copilului, in prezent Asociatia Europeana Pentru Protectia Omului si Protectia Copilului condusa de Marin Florica, presedinte.

Asociatia MicNews.ro a primit acreditare din partea Administratiei Prezidentiale, Guvernul Romaniei, Camera Deputatiilor, Politia Capitalei. Intra AICI sa vizualizezi recunoastrea Asociatiei MicNews.ro de catre Camera Deputatilor.

Asociatia MicNews.ro este condusa de trei tineri :Olteanu Cristi Daniel Director Adjunct, Olteanu Raluca Maria Redactor sef, Dochiu Alin George Cameraman/Photo, Vlasceanu Sile Cameraman/Photo, Gheorghe Cristian Photo. In 2012, portarul de stiri Mic-News.ro, a fost lansat pe piata online in mass-media.

Asociatia MicNews.ro prezinta in exclusivitate cele mai interesante si adevarate stiri, evenimente si investigatii.

Mihai Caldararu, reporterul MicNews.ro pe probleme sociale si politica merge la toate evenimentele organizate de institutiile ale statului roman, discuta cu personalitati in lumea shobizului, politicieni, vedete despre diferite cazuri grave pe care Romania le intampina. Asociatia MicNews.ro a ajutat foarte multa lume cum ar fi: pensionari cu venituri reduse, persoanele cu handicap, persoane bolnave de cancer, leucemie, epilepsie.

Ai o problema sociala trimitene povestea ta la Emailul: micnews@yahoo.com sau suna la numarul de telefon : 0724.713.999.