| r4uL a întrebat:

Aseara am adormit inainte de a se da rezultatele la Dandez pentru Tine. Aveti idee cine a castigat dulelul si cine a intrat in Duel pentru saptamana viitoare. Si in caz de stiti, ziceti-mi cine a iesit pe primul loc aseara. big grin DAU FUNDAAAAAAAAA la primul rasp corect

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Pe primul loc s-au clasat Paula Seling si Tudor.
2. Duelul a fost castigat de Nicola si Stefan.
3. La duel pentru saptamana viitoare sunt: Ella si Octavian, Lena si Razvan, Nicola si Stefan.
Cu cine tii? smug

| LifeFail a răspuns:

Heeeismug
Duelul l-au castigat Nicola si Stefan. Deci, au plecat Ana-Maria si Bogdan.
La duel sunt, pentru prima ta, trei echipe: Ella&Octavian, Lena&Razvan, Nicola&Stefan.
Pe locul intai s-au clasat Paula&Tudor, pe locul doi Adela&Alex.
Succes:X

| alexgogo a răspuns:

A iesit Ana + Bogdan.

la duel au intrat 3 perechi: Nicola, Octavian si Paula Seling.

| alexgogo a răspuns:

Se pare ca dansez pentru tine nu-i punctul meu forte happy

| Angel_5977 a răspuns:

Paula seling si tudor au iesit pe primul loc, pe locul doi adela si alexandru si au intrat cele 3 echipe ramase la duel.Ana maria si bogdan a parasit concursul

| OLumeColorata a răspuns:

Paula Seling si Tudor-primul loc
Adela si partenerul ei-locul 2
Echipele condamnate la duel-Nicola si Stefan, Ella si Octavian dar si Lena cu Razvan.
Echipa descalificata-Ana-Maria si Bogdan