| mykids a întrebat:

Salut TPU,astept parerile voastre despre serialul inima de tigan, si fiti sinceriwinking
o sa dau funda celor mai originale si argumentate pareriwinking

Răspuns Câştigător
| August99 a răspuns:

E un serial de nota 10. ce pot sa spun depre el e ca povestea e superba si faptul ca a avut o audienta mare il face cel mai bun serial romanesc happy cel mai mult imi place ca au bagat si continuarea, aceasta fiind serialul Regina in care suspansul a continuat prin povestea lui Cosmin si a Reginei.
P.S: Imi place mai mult Regina big grin

| mykids explică (pentru August99):

Asa si eu ai fundawinking

9 răspunsuri:
| geop a răspuns:

Este un produs comercial trecător. Producţia a fost una slabă din punctul meu de vedere şi jocul actoricesc între amatoricesc şi profesional. Povestea a fost inedită pentru micul ecran şi a făcut multă vâlvă la acea vreme. S-a bazat pe o realitate cotidiană şi a avut replici bune şi pline de ironie (la unele personaje), dar unele personaje nu au avut o personalitate puternică. Publicul a spus care a fost calitatea serialului, după Regina şi pe la mijlocul serialului cu State, ideea unui serial cu ţigani nu a mai fost agreată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tiganie ordinara. Perfecta pentru Rromania, tara in care traiesc rromani in proportie de 90%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povestea cât de cât bună în anumite locuri, dar faptul că un român e personajul negativ, cel rău şi malefic, adesea cu scăpări mici de nebun, iar ţiganii sunt eroii pozitivi, care vor să arate cât de buni, corecţi şi de sinceri sunt ei, mi se pare o prostie enormă.

| prizeFTW a răspuns:

Un serial plin de idile,probleme,drame,comedie, poveşti de viaţă şi momente triste. Elementele unui serial aproape perfect. Doar că faptul că se redă nu-mi place.L-am văzut odată, gata! Nu-mi place acelaşi lucru de două ori, îmi place să experimentez mereu ceva nou! Motto'ul meu : Mergi înainte, nu privi în spate.
Sper că ţi'a plăcut răspunsul meu.
Pa'pahappy

| LetMeHelp a răspuns:

Bunseara!
Excelent! Imi place foarte mult deoarece implica si problemele de zi de zi, nu duce la sf laughing sau nu exagereazalaughing. Oricum toate serialele romanesti sunt exceptionale.M-am bucurat foarte mult si am avut o surpriza foarte placuta cand am auzit ca da acest serial in redifuzare.Am, niste prieteni care zic despe el ca nu este frumos sau ca nu se uita pentru ca e cu tigani straight face. Sunt total contra.
Actorii sunt chiar de nota 10 iar Andreea Ibacka(Patrascu) a jucat foarte bine, fiind prima data cand a jucat intr-o productie. Daca si tie iti place suntem prieteni laughing.
Bafta si sa ai o seara minunata in continuare! :*

| Anonim5566 a răspuns:

Superb

| NICOLETANICO04 a răspuns:

E super merita vazut. in opinia mea este bine sa te uiti la inima de tigan deoarece e minunat

| Ionescu_Angelo_1997 a răspuns:

Sincer eu m-am uitat la acest serial atunci cand a fost difuzat pentru prima data acum vreo 6-7 ani...nu mai stiu exact.Imi amintesc insa ca ma uitam mereu la el.Cateodata nu imi faceam temele doar ca sa ma uit la seriallaughingEste foarte fain.Eu acum nu ma mai uit desi vad ca se difuzeaza din nou pe AcasaTV.
De ce imi place? Pentru ca actorii joaca foaaarte bine si replicile sunt bine scrise si au o nota de haiozitate.Chiar te introduc in atmosfera prezentata in serial.