| alexpr2000 a întrebat:

avetii idee cum sa nu mi se mai faca cald? orice as avea pe mine mor de cald nu conteaza ce este sad. Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hainele-s haine. doar sportul te ajuta cel mai bine sa rezisti iarna la frig si vara la canicula. altceva nu stiu ce sa zic. alimenteaza-te sanatos, mancare gatita, cat mai multa apa, mai purine mancaruri fast food si alte de genul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si haine din bumbac nu din materiale sintetice big grin

| andru10best a răspuns:

Poarta haine cat mai deschise la culoare (de preferat albe) si bea multa apa care nu este foarte rece.

| BiuL a răspuns:

Lol. deschide geamul, mai ales cand noaptea e chiar frig nu vad cum ti-ar mai putea fi cald si mai da jos din haine, mai fa cate un dus cu apa calduta spre rece.

| foxsilver a răspuns:

Bea ceai fierbinte, cat de mult.

| Dariusuu a răspuns:

Ieși puțin pe geam, balcon îți va trece.