| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut TPU

Cam cat costa un procesor ( orice fel ) cu aproximativ 3.00 Ghz?

Si cam cat costa o placuta de R.A.M?

Daca imi puteti oferii si informatii sau daca imi puteti oferii niste recomandari ale anumitor firme de la care sa cumpar ceste produse ar fi perfect, multumesc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa cumperi un procesor si memorie trebuie sa stii niste caracteristici ale placii de baza. Pentru a-ti putea recomanda ceva spune-mi, te rog, cum se numeste placa de baza. Daca nu stii cum sa afli numele ei spune-mi ce Windows ai.