| Flynn2001 a întrebat:

Care e treaba cu utilizatorii juniori? Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| dutzaaa12 a răspuns:

Utilizatorii juniori spui? ei bine acest site dupa cum vezi este pentru intrebari.acum esti intr-un fel la nivelul 1. da junior este nivelul 1. daca raspunzi la 100 de intrebari vei ajunge senior ceea ce este minunat! poti vota si sterge anumite raspunsuri/intrebari.totul se bazeaza pe 1 punctaj.vizite,raspunsuri castigatoare, raspunsuri etc.iar funda este aceea care vezi langa un raspuns. daca crezi ca acel raspuns merita funda dai click pe ea. apropo imi dai funda?big grin

11 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Aceste etichete se acorda in functie de activitatea ta pe site. Ca sa devii senior e nevoie sa raspunzi la intrebari si sa ai activitate pe site

| xFakeSmilex a răspuns:

In calitate de utilizator junior nu prea poti face nimic decat sa raspunzi la intrebari.
Vei devenii senior dupa ce vei raspunde la mai multe intrebari. Atunci vei putea raporta anumite comentarii si vei avea mai multe facilitati.

| dutzaaa12 a răspuns:

Mersilaughingce cersetoare sunt am cersit la 4 intrebari pentru fundalaughing

| Flynn2001 explică (pentru dutzaaa12):

happy

| dutzaaa12 a răspuns (pentru Flynn2001):

Ila din poza esti tu?sad

| Flynn2001 explică (pentru dutzaaa12):

Nu.

| dutzaaa12 a răspuns (pentru Flynn2001):

Frate...nu mai pune poze din astea

| Flynn2001 explică (pentru dutzaaa12):

De ce?

| dutzaaa12 a răspuns (pentru Flynn2001):

M-ai speriat de astalaughing

| dutzaaa12 a răspuns:

Ti-am vizionat profilul esti de ceva timp pe TPU...

| cristina6666 a răspuns:

Adica cand incepi prima oara pe TPU esti amator adica junior nu esti la standarde mari si cand raspunzi la mai multe intrebari si ai multe fundite si rasp corecte esti senior... sper ca te-am ajutat