| dolyan a întrebat:

caut persoane care locuiesc in zone de munte, si sunt dispusi sa primeasca un cuplu in gazda aproximativ 2-3 zile! vreau sa plec impreuna cu prietena mea intr-o excursie, nu stiu exact data, daca o sa fie in week-end sau nu, depinde cum o sa am liber de la servici. Mentionez ca caut in special localnici, nu pensiuni...VA ASTEPT CU PROPUNERI! SI APP, prin zone de munte inteleg sa fie chiar la munte, nu la departare de chilometi, deoarece nu avem masina.Si inca ceva, oferim seriozitate, dorim seriozitate. Multumim!

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

Ti-as fi oferit eu dar nu imi inspiri deloc incredere in acea poza cu acel bulan.