| ZeDe a întrebat:

caut si eu niste prieteni pentru Cityville pe Facebook numele meu este zede redone! dau funda si cadou pe cityville

Răspuns Câştigător
| karlikuicsddd a răspuns:

Euuuu vreau. Si eu am nevoie de vecini :* numele meu : Karla Icsd. Sa-mi dai addbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună. Ştiu eu pe cineva care joacă pe city ville. Caută-l pe Nix Emanuel El ştie multe despre jocul ăsta. big grin

| JustMee_5020 a răspuns:

Mai repede scrie sus la cauta " Cityville Neighbours" si vei gasi muuuuuulti oameni doritori.
Funda'?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex grama ma gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adaugatima daca vreti prieteni la cityville ma gasiti pe ((oviderzey unico))

| ingerasmotat a răspuns:

Florin Alin numele de facebook