| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Ce alegeti hoverboard sau bicicleta?

Răspuns Câştigător
| ddssaaa a răspuns:

Salut,nu fi prost, si nu cheltui banii degeaba.Ia-ti bicicleta, pentru ca, poti merge oriunde, oricand, platind maxim 2000 lei. Daca la hoverboard s-a defectat ceva, te costa mai mult decat l-ai cumparat ca sa il repari, iar la bicicleta, maxim 100 lei pentru un echipament foarte bun pentru a-ti repara, roata, pentru a pune petic si alte prostii.Deci,bicicleta este cea mai buna! Bafta! (Funda?)

7 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Bicicleta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aleg hoverbord...insa cu ajutorul bicicletei faci mai multa miscare (cred)...

| CdeMetal a răspuns:

Bicicletă.
Hoverboardul e cea mai inutilă invenție.

| Ion_Geanina_1999 a răspuns:

Hoverboard

| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Țoglă. Funda?

| dan00tz a răspuns:

Bicicleta, te misti mai rapid decat cu hoverboardul, faci sport in acelasi timp si sa nu mai vorbim de siguranta care este net superioara atunci cand esti pe o bicicleta fata de hoverboard, controlul este mult mai mare. So get the bike!