| Sclipiciii a întrebat:

Ce cadou sa-i fac mamei de 8 martie... avand in vedere ca e cam suparata pe mine ca am mintit-o! Trebuie sa o fac sa ma ierte intr-un fel! Idei? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| pustoaica18 a răspuns:

Pai daca tot vrei sa te ierte,daruieste-i ceva din inima! ceva ce-si doreste! dar nu o poti cumpara cu cadouri,si oricum parintii isi iarta intotdeauna copii,indiferent ce ar face! poti spre exemplu, daca tot vrei sa-i faci o placere...te poti trezi inaintea ei si sa-i pregatesti ceva bun;-) si ii poti lua un buchet de flori frumoase! nu trebuie sa cumperi neaparat ceva, daca tot vrei sa te ierte.fai chiar tu ceva cu mana ta! sper ca ti-am fost de foloshappy

4 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

1. Fie ca e vorba de flori in ghiveci, fie de un buchet obisnuit, florile sunt intotdeauna un dar potrivit. Ele bucura intotdeauna si lumineaza o incapere prin frumusetea lor.
2. Bijuterii.
3. O esarfa e foarte potrivita oricui si intotdeauna necesara.
4. Ciocolata. O cutie cu bomboane este o bucurie atat pentru cei mari, cat si pentru cei mici. Chiar daca mama nu se omoara dupa dulciuri, in mod sigur va avea pe cineva drag care sa se bucure de ele.
5. O poezioara inramata intr-o rama eleganta si o felicitare cu niste cuvinte scrise din suflet.
6. Un CD sau un DVD cu muzica sau filmul preferat.

| Kesha1428 a răspuns:

Un martisoar dragut
Un lantisor
O bratara
O pereche de cercei
O bluzita
Un pupic
un Iarta-ma
Un te iubesc
O felicitare
Un martisor manual
O ciocolata
Un ruj
sper ca te-am ajutat. Funda?

| Bijuterii111 a răspuns:

Cele mai frumoase cadouri sunt bijuteriile

| RedDx a răspuns:

Iti recomand sa ii scrii o scrisoare(sau sa ii spui in fata) adevarul legat de subiectul despre care ai mintit-o.
Daca vrei ceva material, iti recomand sa ii iei un inel sau un lantisor, ceva ce stii ca ii place si si-ar dori.