| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucruri impresioneaza fetele? Cum trebuie sa te imbraci,te freza, etc. Ofer funda + vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Multe fete sunt impresionate de aspectul fizic, sa arati ingrijit, curat.
Insa prea putin pun accent pe CARACTER.
Care este cel mai important dintre toate.
Te pup!

6 răspunsuri:
| simomih a răspuns:

Fetele sunt impresionate si de aspectul fizic.dar si de comportamentul pe care il ai fata de ele.Trebuie sa vorbesti frumos,sa le faci complimente, sa le asculti, sa te interesezi de ceea ce le place; sa le suni; sa le trimiti mesaje; sa faci cate un gest dragut gen sa le iei o ciocolata, un suc, o inghetata.La aspectul fizic..ai putea sa iti faci freza, iar imbracamintea e in functie de locul in care mergeti.Ai putea sa iti iei o camasa, o pereche de pantaloni si tenesi in picioare sau pantofi..Mult succes la intalnire!happy

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Crezi ca toate fetele gandesc la fel?
Prin chesti nesemnificative ca cele precizate mai sus, inpresionezi in mare parte doar fetele superficiale si putin ipocrite!
Unele sunt impresioanate de grosimea portofelului, altele de fizic, altele de personalitate, atitudine etc.
Asta trebuie sa descoperi tu!

| Ene_Mihaela_1978 a răspuns:

Salut! Depinde ce fel de fata vrei sa atragi! Daca vrei o fata draguta si sensibila ti-as recomanda o camasa si niste blugi albastri.Frizura sa fie una normala. Cand te intalnesti cu ea ii spui :
- Buna! Ce faci?
Si o inviti la un ceai

Daca vrei sa atragi o fata populara si stilata trebuie sa alegi o camasa descheiata la 2 nasturi si niste blugi albastri cu tur. Nu trebuie sa-i spui nimic doar sa te comporti intepat si sa incerci sa fii cat mai popular!
Noroc!

| MihaiGe a răspuns:

Pai cel mai bine o impresionezi prin comportamen, cuvinte dulci, ciocolata, flori...ma rog si parfum!

| MytzaMytz a răspuns:

Sa ai parraul intis cu placa,sa te imbraci cu o camasa mai asa care sa ti se vada pieptul, blugi sa fie putini taiati, adidasi, si un lant frumos, baftawinking

| alwaysStyles a răspuns:

Pai depinde si de fiecare fata in parte.
Dar in general fetelor le plac baietii cu un aspect fizic placut, dar sa nu fie obsedat de cum arata.
Fetelor le plac baieti dulci si romantici, care sa stie sa se comporte, foarte multe fete sunt atrase de genul acela de bad-boy: care sa le protejeze, sa se simta iubite, si de asemenea cu un simt al umorului dezvoltat.

Sper ca te-am ajutat macar putinhappy