| DANIEL72 a întrebat:

ce mai este nou pe aici ca am lipsit cam mult? ajutati-ma si pe mine vreau si eu parerea voastra despre anumite programe PC care sunt mai bune din cele trei -mozilla firefox, internet explorer sau google crome? nu stiu pe care sa il instalez iar antivirus care este mai bun si care il recomandati? si cum pot sa pun si eu emotions pe anunturi sau raspunsuri? MULTUMESC FRUMOS. este cineva din arad pe aici?

Răspuns Câştigător
| BelleStar a răspuns:

Mozzila este cel mai rapid browser.
Foloseste Kaspersky si nu o sa ai probleme.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca browser i-ati opera, sfatul meu si majoritatea persoanelor il folosesc. Si ca anti-virus bit defender prietene. Ce te ia ala cu panda rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| njohn a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun e mozilla; ca antivirus folosesc panda

| danyshatAT a răspuns:

HEIhappy mozilla firefox este putin mai bunicica (eu pe asta o folosesc) dar si google chromehappy eu le am pe aman2happy ca antivirus iti recomand avast internet security happy este cel mai bunhappy o seara placutahappy

| h5 a răspuns:

Din cele 3 browsere enumerate de tine l-as recomanda pe ultimul: Google Chrome (de preferat ultima versiune)
iar ca antivirus poti opta pentru Bitdefender (cel mai bun din lume dupa statistici) alte alternative

| razbunator02 a răspuns:

1.Mozila firefox
2. kaspersky
3.eu
Funda?

| QuaLtY a răspuns:

Internet:Mozila filefox Antivirus:ESET NOD32. Funda?

| Vale112 a răspuns:

Iti recomand:

Google Chrome - este cel mai profesional si cel mai rapid browser

Avast / AVG - profesionale