| IceCrEaMGiRl a întrebat:

Ce pot face daca ma plictisesc? Va rog, dati-mi cateva sfaturi! Astept raspunsuri numeroase!

Răspuns Câştigător
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Cu siguranta ai o pasiune.gen citit, compus, scris proza sau liricasau daca nu incearca ceva.pe mine ma distreaza cluburile si discotecile...dar asta sunt eu.de exemplu poti sa te apuci sa citesti

2 răspunsuri:
| IceCrEaMGiRl explică:

P.s.:FUNDAAA!

| nico5436 a răspuns:

Sa te duci la o plimbare cu prietenii, sa te distrezibig grin mai ales ca acum este varahappysau sa te duci la strand... Sper ca te-am ajutat:*