| xdiduuu a întrebat:

..Ce site-uri interesante mai stiti? Orice : pentru fete, pentru copii.Doar sa fie ceva sa nu te plictisesti happy PS : daca imi dati jocuri sa fie si virtuale, Funditaa :3 happy

Răspuns Câştigător
| ilymtfk08 a răspuns:

Incearca friv, sunt multe joculete amuzante pe acolo, si pentru fete sau copii, incearca niste vlogguri, nu stiu, depinde de varsta thinking

| xdiduuu explică (pentru ilymtfk08):

Friv il stiu, are multe jocuri happy, si am 12 ani tongue

| ilymtfk08 a răspuns (pentru xdiduuu):

Incearca imvu sau sims 3 :*!

6 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Incearca sweet flirt!

| raliirla a răspuns:

Nu stiu daca e chiar virtual sau nu, dar poti incerca jocul Stardoll. Iti faci cont, te imbraci, iti faci casa cum vrei, te duci la shopping, e foarte frumoas jocul. Daca vrei sa iti faci cont, viziteaza -ma, ma cheama ralalicool. Funda?puppy dog eyes

| xdiduuu explică (pentru raliirla):

Am cont deja, Ma numesc Andre_dea4 happy