| MortalX a întrebat:

Cine imi da si mie niste intrebari pentru jocul Adevar,Provocare,Procent, Curaj pe care sa i le adresez unei fete?!
Cele mai bune intrebari primesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DarkEagle a răspuns:

TU:Ai avea curajul de a te uita in ochii mei timp de 10 secunde si sa imi spui"Buna! Eu sunt (prenumele ei)"-asa nu ai parea un obsedat care are fantezii cu aerul imaginandu-ti ca este ea, asa ai fi finut si ea va intelege ce simti pentru ea ma rog daca iti place.
Succes!happy

4 răspunsuri:
| Jenni33 a răspuns:

Ai inotat vreodata goala? Cand si cu cine?
Daca ar trebui sa lasi un actor sa te dezbrace complet, pe cine ai allege?
Te-ai facut vreodata de ras in fata unei personae pe care vroiai sa o impresionezi?
Care a fost cel mai rau lucru pe care l-ai facut pentru ca te-a provocat cineva?
Ce varsta aveai cand ai vazut prima data un baiat/barbat gol? (fratii nu se pun la socoteala)
Care ar fi primul lucru pe care l-ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata si ai fi complet invizibila?
Care a fost cel mai pasional moment pe care l-ai trait?
Care a fost primul actor decare te-ai indragostit? Cati ani aveai si cat a durat fantezia? funda?puppy dog eyes

| AlexandruGherman1993 a răspuns:

Provocate cu gheata si sarea... Trebuie sa isi puna sare in mana si sa ia un cub de geata si sa il puna peste sarea din mana si apoi sa stranga din pumn tare

| cooldede38 a răspuns:

Poti pune provocari sa sarute nu stiu ce fata/baiat,
E adv ca ma iubesti?
Te provoc sa imi lasi like la toate pozele de pe fcebook,sa-mi faci temele,sa-mi cumperi un suc, sa iti faca lipeala cu o fata/baiat, Cat % ma iubestti, o iubesti pe..., cat %esti prost./proasta. Sper ca te-am ajutat. Funda?happy

| Tipirigan_Roxana_1991 a răspuns:

Provocare:
Pui intr-un vas cu apa o moneda si celalalt trebuie sa o ia de fundul vasului.