| ToxicLove54 a întrebat:

Cine imi poate spune niste idei de cadou de sfarsit de an pentru diriginta?(termin a8a) Nu vreau sa fie de cumparat,vreau sa fie ceva manual, facut de noi gen o carte cu poze din 1-8 cu urari etc. sau o diploma pentru cel mai bun profesor. Multumesc anticipat si funda:*

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Idee cu eva manual, e perecta.
Incearca ceva de genu quilling sau origami, sau poate eva gen pop up card
Poti sa faci o felicitare uriasa in care fiecare isi face conturul mainii si in centfu se semneaza.
Bafta!

1 răspuns:
| fluture156 a răspuns:

Uita-te pe http://www.google.ro/......ttp?/webhp Poate iti vin ceva idei.