| Mihai_George_1997 a întrebat:

: cine joaca metin2.ro pe taurus? Daca vrea sa ma ajute si pe mine sa cresc, treburi din astea ca il ajut si eu... Lasati-mi ID de mess sau daca nu contactati-ma la ID : mihaigeorge512

2 răspunsuri:
| bianca1319 a răspuns:

Pai stiu eu un metin care cresti foarte repede. metin 2 epical eu am lv 67 dar nu mai joc k ama plicti da e bun

| attila83 a răspuns:

Eu ce lv ai eu am 62 dar nu-mi merge seivaru daca ma ajuti sa-mi mearga te cresc id mess vaida_ attila @yahoo.com