| RazvanStefan a întrebat:

Cine se pricepe la SilkRoad? Am nevoie de cineva care sa imi spuna cum sa fac un caracter bun European sa nu vin din ala cu sageti. Si daca puteti sa-mi spuneti ce armuri si arme sa port. Ma descurc la caracterle Chinese dar la European sunt varza. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bogza2 a răspuns:

Man Wizard ala pe baghete aia [Staff] E ff bun.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wizard e bunn pe staf si se pune numai la mana ca sa aiba magic atac mare

| Demetra01 a răspuns:

Warrior/Cleric e cel mai bun si e bun si pentru PVPhappy. E pe two handed sword, one handed sword, dual axe, cleric rod si shield si e pe light armorhappy.