| FrozEenSoul a întrebat:

Cine stie de unde pot descarca pack pentru metin 2 mai precis ceva sa nu faca LAG! Eu stiu ca daca schimbi PC. epx si PC. epk se schimba jocul adica e grafica diferita spre ex : se schimba faza cu arme / armuri la +9!
Cine ma ajuta primeste fundita! Eu vreau sa ma ajutati cu LINK DE DOWNLOAD
Bye happy

1 răspuns:
| xBeyondSoul a răspuns:

LocKeEeD, sa iti explic :
1. Daca schimbi PC.epx si PC.epk nu se schimba "faza" cu arme, ci se face dmg hack depinde cu ce schimbiwinking
2. Pack-ul facut pentru lag ( sa nu fie lag-ul ) este facut de asociatia Ymir Enterteiment si se gaseste doar la Metin2 Ro ( originalul )
Downlandezi jocul si iei fisierul "pack" in folderul cu metinul care il vrei tu
Daca tot mai e lag inseamna ca serverul ori e prea vechi ori nu are owner-ul bani sa-l intretina si se face lag de la frima de hostare...
Succeswinking