| sonicunleashed a întrebat:

Cum pot crea un server de ESF? Am urmarit acest tutorial http://fandbz.3x.ro/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.p hp? 29 dar dupa ce am terminat mi-a dat eroare de la vstdlib_s. dll. Am cautat pe internet si am vazut ca fisierul este vechi si trebuie updatat, deci am folosit HLDSupdatetool dar tot mi-a dat eroarea. Atunci am descarcat dll-ul de pe internet, dar mi-a dat de la alt dll, deci l-am descarcat si pe acela. Dupa ce l-am descarcat, mi-a dat eroare din nou de la vstdlib_s. dll :(. Deci ma poate ajuta cineva sa creez server ESF? Va multumesc foarte mult!
PS : Dar server ECX RC2 cum pot crea?

2 răspunsuri:
| LowWw a răspuns:

De obicei trebuie sa updatezi aceste dll-uri in win32, nu pot sa te ajut mai mult fiindca nu cunosc problema! si incerca sa iti instalezi. netframework si acesta ar putea si o problema incearca sa instalezi versiunea 4.0 sau 4.5 nu stiu care e ultima! succes

| TudorAlexandru a răspuns:

Salut. eu ma pricep la esf si stiu sa ii pun si cu ecx rc2. lasa un id de mess si vb mai multe detalii.