| GabyVlad9i9i9i9i9i a întrebat:

cum pot pune gluga pe assassin s creed 3 dupa ce l'am terminat?
FUNDA cine ma ajuta

6 răspunsuri:
| Bbbbbbbbbgfddd a răspuns:

Cum daca il termini? Gluga si-o pune caracterul cand vrea el

| GabyVlad9i9i9i9i9i explică (pentru Bbbbbbbbbgfddd):

Pai el mereu sta fara, si nici ca vrea sa si-o puna, daca stii o tasta xbox 360 chiar m-ar ajuta

| Bbbbbbbbbgfddd a răspuns (pentru GabyVlad9i9i9i9i9i):

Eu asa stiam ca o pune cand vrea, pe pc cand am jucat o punea in lupte sau cand se infiltra in anumite zone

| GabyVlad9i9i9i9i9i explică (pentru Bbbbbbbbbgfddd):

In misiuni, dar dupa ceam terminattoate misiunile nu si-o pune

| Bbbbbbbbbgfddd a răspuns (pentru GabyVlad9i9i9i9i9i):

Aaaaa pai nu si-o mai pune la.loc, ramane asa

| GabyVlad9i9i9i9i9i explică (pentru Bbbbbbbbbgfddd):

Am aflat, pentru ca nu aveam actualizarea completa, dupa ce am facut-o l'am gasit cu gluga