| ZeDe a întrebat:

cum se numeste revista care iti da o pereche de ochelari 3d? si daca mai gasesc la chioscuri de ziare? si cat costa?

5 răspunsuri:
| Cherisheverything a răspuns:

Buna! DIn cate stiu eu sunt mai multe...as far as i remember la scoala primim BioPlanet(in jur de 7 lei cu dvd)...nu nu cred ca este la chioscul de ziare, dar poti incerca, cred. Sunt multe reviste cu ochelari 3d! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IIOverII a răspuns:

MediaKinder si nu se mai gaseste. Ar costa 8 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochelari 3d pe toate gardurile pe net, nu trebuie sa astepti revista. da-i un search pe google.

| ChOcHoLaT3 a răspuns:

Cartea se numeste Doxi si nu cred ca mai e la chioscuri numarul cu ochieleri 3d! cartea costa pana in 10 lei