| FrozEenSoul a întrebat:

:D!
Cine poate sa imi scrie si mie numele meu in graffiti dar sa fie in stilul 2 (poza 2 ) de aici plz : http://forum.4tuning.ro/......e-dvs.html deci vreau sa imi scrie "IuLLyK" fara " ca in poza 2 :D si sa mi-l puneti undeva de unde sa il descarc. Dau funda (puteti sa imi puneti si alte tipuri tot cu IuLLyK)
Bye

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite Cata big grin ca sa il salvezi dai click dreapta pe imagine si apoi dai save picture as big grinC:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\documente\graff\IMG.jpg Funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce are de nu merge? angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata da-mi idu tau ca sa-ti dau imagineabig grinbig grinbig grin