| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

daca ma duc in padure cu un detector de metale si caut pe garla sau oriunde metale, inele vechii de 1980 sau ma rog orice metale se poate vinde la Amanet adica iese profit?

Răspuns Câştigător
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Costa mai mult detectorul de cat profitul tau dupa 2 ani de cautari, dar cine stie poate gasesti vreo comoara de pe vremea lu Mircea cel Batran.
Iar daca gasesti ceva antic, vechii niciodata sa nu te duci la un amanet, aia te vor tepui din start. Cauti un pe cineva care valorifica antichitati.
happy treasures hunt

1 răspuns:
| Andrei900Boss explică:

In jur de 100 in sus sa fie profitul, pai no!