| aluu10 a întrebat:

De craciun vreau sa imi iau o consola...si nu prea sunt decis ce sa aleg dintre ps3 si xbox 360. cine imi poate spune mai detaliat ce este mai bun, din pct de vedere al jocurile, memoriei, al graficii si despre Move si Kinect. Care dintre aceste 2 console ar fi mai bun? Pentru cel mai decis raspuns dau funda si vot!

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Xbox 360 are o grafica mai buna si kinect este cea mai buna. Funda please! Bafta!

| aluu10 explică (pentru vali1985):

Auzi vali. dar despre internet. la xbox pot pune cablul care il am acum in laptop.sau doar prin wireless?

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Xbox 360 e mult mai bun. Mai ales ca ai kinect. In plus sunt jocuri incredibile doar pentru xbox. Gen forza motorsport care il am sau halo. Eu am jucat pe amandoua dar e mult mai fain xbox

| Popescu_Dennis_1984 a răspuns:

Este mai bun un xbox 360

| Popescu_Dennis_1984 a răspuns:

Vreausa imi iau o consola si nu stiu ce sa imi iau este buna consola serioux SRX-PGC1?