| Flaffirabbit a întrebat:

Deci mi-am actualizat software-ul telefonul Nokia C5-03, cu sistem de operare Symbian. Dar am o problemă. Nu îmi mai porneşte telefonul şi nu ştiu ce să fac, am scos bateria, cardul de memorie, cartela SIM, tot, şi totuşi nu merge.
Nu ştiţi ce aş putea să fac?
Mulţumesc. big hug
P. S.:E urgent puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Cine te-a pus sa iti iei telefon cu symbian laughing singura solutie e sa te duci la un service gsm pentru a resofta telefonul

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Pai daca nu ai stiu pasii care trebuie urmati... asta`i si daca il ai in garantie nici aia nu ti-l mai fac

| terorvlad a răspuns:

Din cate stiu chestia asta se numeste un boot loop. Atata timp cat nu esti un expert in telefoane nu prea ai multe sanse sa o repari (cel putin pe android) Sugerez sa mergi la un service si sa intrebi acolo pentru a nu agrava situatia.

| Flaffirabbit explică:

De fapt, am reusit să îl pornesc, dar numai fără card de memorie. Vreo altă idee?