| Archie a întrebat:

Salut TpU!
Dintre razboinicul corp si cel mental, care este mai bun pentru a creste in V4?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mentalul nu prea e bun in V4 deoarece omuletii de acolo dau foarte mult atac, iar apararea pe care o are mentalul va face doar sa iei si mai mult atac deoarece vei incasa multe patrunderi. Eu as zice ca un razboinic corp e mai indicat deoarece are viteza de atac superioara, plus atacul in plus de la aura si astfel vei omori monstrii mult mai repede. Plus ca daca ai iteme bune (rezistenta sageti in principiu) vei rezista chiar bine si cu corpul.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Ai nevoie de mult dmg in V4, foarte mult dmg, semi-om pe toate itemele, si normal ca ar trebui sa fii pe corp. Daca ai avea toate astea, i-ai rupe. Mentalu are viteza de atac mica, dmg mic, iar in V4 iti zic eu sigur ca ''strong body'' nu te va ajuta prea mult la ce dmg au semii oamenii.
Bft! happy