| MrRava13 a întrebat:

Duminica plec la mare, in neptun, credeti ca ma mai tine caldura pana se va termina concediul acolo? Si inca o intrebare, credeti ca vor fi ceva valuri, dar dinacelea in care poti sa inoti

Răspuns Câştigător
| iulikutza14 a răspuns:

Eu sunt din Constanta si da sunt valuri in care poti sa innoti sunt mari dar nici extrem unde poti sa te distrezi si sincer da o sa tina caldura multa bafta si distractie :*

3 răspunsuri:
| AddeArdelean a răspuns:

Da sunt valuri bune si caldura de treaba

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Anul trecut am fost la Neptun si este foarte frumos!
Este cald si sunt si valuri mari!

| FrumushikaTha a răspuns:

Eu plec marti, si cred ca in aceasta perioada ai sa gasesti valuri mari, iar cu caldura nu cred ca trebuie sa-ti faci griji, si unde locuiesc eu este f cald, deci in aproape toata tara va fi cald. Mult noroc si vacanta placuta!