| iryonutz a întrebat:

..(FUNDA)Am si eu o intrebarebig grin Joc Jade Dynasty si am un modo de level 45.In fine...joc pe Europe.
Inca sunt confuz in privinta caracterelor. Oare s-a ma schimb? dati-mi si un sfat va rog pentru cei care joaca Jade Dynasty. Ce clasa de caracter preferati voi? Eu as vrea una care sa fie buna si la pvp si la crescutbig grin, dar sa aiba si skilluri super.PLsbig grin (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| TheLaur98 a răspuns:

Eu am un vim de 40 si sunt foarte multumit de el. Am omorat un modo de 45 etc... E bun parerea mea pvp si chiar si pvm big grin Recomand Vim :X

3 răspunsuri:
| iryonutz explică:

Pff

| DannyNick a răspuns:

Ramai la modo...e bun si alte caractere o sa ti se para mai...

| SimpleSmile a răspuns:

Eu prefer jadeon id meu:eudanuta ne vedem in jocwinking