| Undercover10 a răspuns:

Mai multa grija la gramatica..De exemplu aicibig grinar inima ei n-o vei m-ai avea. Corect: mai, nu m-ai
Si aicibig grinar nici n-o vei m-ai avea. Corect: mai avea. aceeasi problema
In rest, e frumoasa poeziahappy Continua sa scrii si ai sa vezi ca scriind mereu, te perfectionezi, cu timpulhappy
Succes!

| Slendăriț a răspuns:

Aici este vorba de ce simti cand scrii poezi.Pe acest blog.Trebuie sa ai inima si inspiratie.Si eu mi-am facut cont acum cateva zile si am postat multe poezi facute de mine.
Parerea mea este una foarte bune.Ai este un mic jurnal unde iti scrii sentimentele.Ce ai simtit dupa acea zi.Ce fel de durere ai avut.Sau despre poezi frumoase, linistite si placute.
(Aici am zis cateva despre acest site.)
Si depre poezie este:sufleteasca, inspirata, fara cuvinte este una de care nu...(nu am cuvinte).