| wint3rfight a întrebat:

Imi puteti spune si mie cand e wwe adica gen LUNI la ora cutare e RAW sau SmackDown Marti cand e ma rog intelegeti.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| k1duţul a răspuns:

Hei salut! Eu sunt nou cu wwe! laughing rolling on the floor. Eu de obicei văd că începe Joi - Vineri de la ora 11 / 12. ! happy De obicei 11. Cred că şi Vineri. Tot de la ora 11/12

| wint3rfight explică (pentru k1duţul):

Vad azi daca incepe la 11 / 12 si daca incepe iti dau funda.

3 răspunsuri:
| SeNNNz a răspuns:

Stiu doar RAW, infiecare vineri la 21:00 sau 23:00 depinde de programu celor de la sport.ro Funda?big grin

| GunDealer a răspuns:

Luni:23:00 WWE Superstars.1:30 SmackDown
Marti:22:00 Raw.00:30 NXT Next Generation
Miecruri:00:30 SmackDown.1:30 WWE Supertars
Joi: joile astea PPV event Fast Lane
Vineri:23:00 Raw.1:00 SmackDown
Sambata:00:30 NXT Next Generation
Duminica :1:30 NXt Next Generation.
Adica zilnic de pe la 22:00-22:30 pana pe la 2:30