| Rxtt a întrebat:

In curand e ziua mea si nu am idei de petrecere. As dori sa incerc ceva gen PIJAMAS PARTY dar nu am idei de jocuri pentru. adolescenti care sa ne ocupe timpul pana seara! Am nevoie si de idei legate de mancare si tort ( ma gandeam la un tort gen pian cu partituri ). Va rog daca puteti sa-mi dati idei de petrecere! ( dau FUNDA! )

Răspuns Câştigător
| ChryssIoana06 a răspuns:

Daca tortul va fi gen pian, inseamna ca tematica petrecerii va trebui sa fie despre muzica. Poti imprastia partituri vechi pe jos, sa faceti karaoke, sa ascultati muzica etc. Incearca sa combini muzica in asa fel incat sa ii lasi masca pe ceilalti. La multi ani si petrecere frumoasa!

5 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Eu as alege caraoke si cinemateca. Esti atrasa de muzica? Tortul pian pare interesanrt. Mancarea nu conteaza prea mult. Popcorn si chpsuri pentru cinemateca si cateva aperitive.

| GrumpyGirl a răspuns:

Eu iti recomand filme horror, multe filme horor

| BabyyBoo91 a răspuns:

Heii. Eu iti propun ca dupa mancare, tort, etc, sa pui filme. In special horror, depinde ce le place prietenilor tai.
La multi ani, si sper ca te-am ajutat :3
Funda? blushing

| AndreJe99 a răspuns:

Câţi ani ai?
Am o idee super, dar trebuie +15-16

| Teduu a răspuns:

Ati putea sa jucati adevar si provocare, monopoli poker; orice joc care are ca final pedeapsa sau va uitati la filme de comedie, horror barfiti colegi sau va puteti face propria pizza iar daca nu iese bine cel care pierde la un anumit joc va trebui sa o manance happy
Sper ca te-am ajutat.