| هوراس a întrebat:

întrebarea o adresez fumătorilor: cum este noul kent apex? vreo părere? îmi recomandați altceva? aș vrea ceva să nu fie așa de tare, dar nici să nu fie slim happy

8 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Da, deci daca parinti m-ar lasa sa fumez, sigur ar fi bune laughing

| هوراس explică (pentru Naяutσ):

Câți ani ai copile?

| Naяutσ a răspuns (pentru هوراس):

14 puppy dog eyes

| هوراس explică (pentru Naяutσ):

Atunci mai așteaptă până pe la 17-18 ani, eu am 18 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am incercat inca.

| Cartofaru2000 a răspuns:

Iti recomand tigari mentolate, fiindca mentolul mai absoarbe din aroma fumului de tutun, e mai "gustos" sa zic asa,

| هوراس explică (pentru Cartofaru2000):

Da, dar o părere despre kent apex?

| Cartofaru2000 a răspuns (pentru هوراس):

Am incercat odata, mi se par bune, parca au filtru' mai special :3 dar m-am invatat pe mentolate :3