| Marian_6643 a întrebat:

Joc metin 2 ro, am avut conturi maricele dar am avut o problema si le-am pierdut, acum am luat-o de la inceput pe serverul Lupus. As dori si eu un cont de level 30 + daca nu mai jucati pe el sau daca nu as dori pe cineva care cunoaste bine metin si sa ma ajute sa cresc sa ne ajutam reciproc sa exploram. Ofer fundita. Multumesc

1 răspuns:
| DanutzuJOB a răspuns:

Chiar am avut de gand sa ma apuc de un metin2 ro si mair fi drag sa ma joc ma gasesti pe idu danut_cost