| Soka577 a întrebat:

m-am apucat de magie si acum ceva timp am indemanare la carti fac flourisho-uri dar as vrea niste tutoriale cu cart monezi etc dar nu de astea simple gen sa ii ghicesc cartea ca astea le stiu ceva mai complicat dar trucurile sa fie impromptu adica fara dubluri in carti

2 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Tu te-ai apucat de magie? Sincer sa-ti spun, si imi pare rau daca te supar, ar fi bine sa te lasi de asa ceva. Iti vreau binele, crede-ma. Magia are in esenta ideea de a manipula si tot ce inseamna manipulare inseamna rau chiar daca nu-ti dai seama. Stiu ca poate pare greu de crezut si de renuntat, dar nu cred ca iti place sa minti oamenii nu?

| Soka577 explică (pentru Fatayou):

Nu magie de aia ci de asta simpla