| tudor4ever a întrebat:

M-au intrebat parintii ce vreau sa primesc de Craciun, si le-am spus ca ma mai gandesc.Mi-as dori o consola dar nu stiu care intre XBOX 360 CU KINECT si PS3.Voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

XboX cu Kinect...Este mai ieftin si mult mult mai bun decat PS3-ul.Este HD, deci claritatea no comment, iar Kinect-ul este o idee super faina, faci miscare...

4 răspunsuri:
| balintsebastian a răspuns:

XBOX 360 cu Kineck, este mai bun decat PS3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima varianta suna mai tentant.

| slowswag a răspuns:

Prima

| DANIEL72 a răspuns:

SALUT.iti recomand X-BOX incomparabil cu cealalta propunere.BAFTA.