| DiaVp a întrebat:

Salut,TPU! Ma plictisesc tare! sad Aveti niste povesti amuzante care vor sa iasa din voi? Cea mai buna FundaVOT

5 răspunsuri:
| alex9569 a răspuns:

Din mine nu vrea sa iasa nimica, eu vreau sa bag in cineva laughing

| Miriam55 a răspuns:

Povesti amuzante si postezi la dragoste si sex? Du-te pe pornhub.com; Have funwinking

| Shinnok9409 a răspuns:

Da,cand eram la scoala la ora de sport un coleg de-al meu i-a dat cu mingea altui coleg in bilute.asta nu e tot.se duce vatamatul la cabinetul scolii sta cat sta noi il asteptam afara. dupa ce iese tinandu-se baiatu cu mana de bilute il intrbam ce ti-a facut ma? la care asta mi-a dat un paracetamollaughing faza tare nu ar fi asta ci pentru orice durere absolut orice durere doamna doctor iti da paracetamol.asta spun si dupa ce eu am fost accidentat la ora de sport constatandu-se ca am o contuzie mica la unul din degetele de la picior.solutia domnei doctor PARACETAMOL.cred k daca maine ma duc la ea cu o mana taiata imi da femeia tot paracetamol.Sa ne traiti doamna doctor laughing nu-s cat de funny vi se pare dar idea in sine cu paracetamolul e stupida tare.o zi maxima

| Gekiro a răspuns:

Intreba profa pe bula daca a citit iarna pe ulita, iar el i-a zis:
Nu am citit iarna pe ulita, dar nici vara pe terasa.