| CLAUDIU774 a întrebat:

ma puteti ajuta sunt foarte plictisit si nu stiu ce sa fac
orice sfat e bun! Multumesc DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xBaSaMaK a răspuns:

Salut!
Sfatul meu ar fi sa iti petrci acest timp ..in care tu "te plictisesti" cu rudele, vecini, prieteni apropiati etc. distrandu-va, facand ceva unic... Eu din pacate, ma plictisesc stand in casa deoarece am probleme de sanatate ...Sincer chiar imi lipsesc iesirile pe afara.
Sper ca te-am ajutat... mult noroc.

8 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

Iesi la plimbare cu prietenii,citeste o carte,uita-te la filme/documentare, navigheaza pe net, socializeaza cu prietenii, fa origami, joaca fotbal

| Eviix a răspuns:

Counter Strike, Facebook, Muzica, CrossFire, Imvu, Euro Truck Simulator, Nfs World, Ai de alees! big grin Bafta. Funda?

| DownTheStairs a răspuns:

Pai poti sa vizionezi un film dragut sau sa iesi pe afara, dar e totusi cam cald laughingPoti citi ceva sau sa-ti suni un prieten si sa vina la tine sa va distrati vezi tu happy Daca n-ai chef de nimic pune-te la somn.Ti-a trece starea asta ii de la calduralaughingFunda?

| DragosFku a răspuns:

Fa-ti prieteni, daca nu ai si iefi pe-afara, la o plimbare, la o bere, la o poveste, la un banc, la o vanatoare... big grin

| MyNameIsAna a răspuns:

Iesi cu prietenii la un suc sau o inghetata sau cu persoana iubita

| Albu_Mihai_1979 a răspuns:

Iesi intr-un parc cu piciorul sau bicla si da-i mai multe ture! citeste o carte!

| chiyo a răspuns:

Mergi la biblioteca si fa-ti abonament si de acolo iti procuri carti din domeniile care te intereseaza.