| AlexutzuBaa a întrebat:

Maine voi fi singur acasa. Ce credeti ca as putea face ca sa nu ma plictisesc, in afara de statu la TV, PC. Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Citeste, fa-ti temele pentru marti, fa curatenie, invita un prieten la tine si jucati ceva, iesi seara cu grupul de prieteni la o pizza/un film/la patinoar. Daca ai putina imaginatie/creativitate nu te plictisesti niciodata si nici nu ajungi sa-ti "omori" tot timpul stand in fata calculatorului/televizorului.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Teme laughing fa oridine prin casa, iesi cu prietenii la suc, film, cheama-ti prietenele la tine face-ti o seara de spa sau movie night

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dac ai un prieten iesi cu el in oras sau iesi cu prietenii