| Chryssuu a întrebat:

Salut, TPU...mereu ma framanta ideea daca exista fantome?
Voi ce credeti?
Scuze categoria...big grin

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Pai, se vede ca multi dintre oameni nu cred in fantome. Eu cred. Am avut cateva experiente cu fantomele, si toate-s neplacute. D-asta am tinut asta aproape secret, adica doar prietena mea cea mai buna stia, si credea ca exista. Dar celelalte persoane, care le spusesem ca exista fantome, ma considerau nebuna. Sustin ca exista, chiar daca acum nu pot demonstra. Dar, voi demonstra ca exista la vara, cand e vacanta mare, pentru ca acum vreau sa-mi petrec timpul invatand. De doi ani stiu ca fantomele exista. Am tinut asta secret, doar eu si prietena mea stiam, dar acum ma mai crede inca o prietena. Eu locuiesc intr-un sat, unde sunt cateva case mai 'parasite', ca sa nu folosesc cuvantul bantuite. Am facut si poze, si arata foarte clar fantomele, sau spiritele celor care au murit in acea casa. Dar acum, nu pot dovedi clar ca exista sau nu. Dar sper ca voi putea.

4 răspunsuri:
| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar de cand am vazut la televizor(la stiri) tot felul de case bantuite.etc m-am cam nelinistit si eu.

| Gabitsaaa a răspuns:

Buna.
Nustiu ce te face pe tine sa crezi ca exista asa ceva... thinking
Eu nu cred ca exista asa ceva.
Din cate stiu eu nu existhaa.
Asha ca nu te mai " framanta " degeaba.
Stay linistitha big hug
happy

| ProxyDiamond a răspuns:

La televizor sunt multe fenomene paranormale. Dar stai linistita ca nu apar fantome peste noapte in casa ta.rolling on the floor rolling on the floor

| RaDupc12 a răspuns:

Ce boi is ca acu am gasit intrebarea asta laughing eu trebuia sa iau panglica serios eu am filmat una deci eu am asezat sa filemeze pe pat si imediat dupoa ce plec din camera apare o fetita in spatele meu care lasa capul in jos asa si de atunci mi-am dat seama ca exista fantomele laughing de fapt stiam de mult dupa cate mi sa-u intamplat si mamei mele i s-a intamplat, a vb cu o fantoma la cimitir eu nu stiu de ce mi se intampla dac persoane care nici macar nu le cunosc ma refer ca vad fantomele. daca vreti sa va spun intamplarile mele am cam vreo 7-8 deci contactati-ma pe id-ul meu de mess radu_cristache50. cred ca ti-am fost de ajutor