| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut mai demult un site si i-am adaugat mult continut, ce credeti ca trebuie sa ii mai adaug ca sa fie mai interesant?

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Site-ul arata ok, dar intai gandeste-te cum sa il faci populat, adica sa iti intra lume pe el.

6 răspunsuri:
| GrimReapper a răspuns:

Da-mi siteul ca sa stiu ce sa iti spun ca asa poate spun o prostie.

| anonim_4396 explică (pentru GrimReapper):

Http://ediorigamistul.ucoz.ro/

| GrimReapper a răspuns (pentru anonim_4396):

Este destul de bun dar acum trebuie sa-i faci reclama. Daca vrei te ajut.

| anonim_4396 explică (pentru GrimReapper):

Eu vreau sa stiu ce sa ii pun, ca stiu html

| GrimReapper a răspuns (pentru anonim_4396):

Faza e ca nu cred ca mai trebuie sa ii pui ceva. Poate un chat.Fa-ma Admin si iti fac e si chat si ti-l administrez. Daca se poate adauga si un forum plin cu discutii.

| GrimReapper a răspuns (pentru GrimReapper):

Numele meu de pe ucoz e ShadowNinja.