| dop95 a întrebat:

nu stiu daca e cea mai buna categorie la care postez dar.am niste probleme zic eu ciudate cu mozila firefox si google chrome... :La mozila firefox nu pot folosi decat versiunea "batrana" 3, 6 big grin celelalte de ex 9.0 le instalez dar dupa 2 3 cautari pe google se inchide si imi spune "Firefox s-a terminat neasteptat" ce pot face?
La google chrome am problema intalnita la mai multe persoane cu mesajul "of nu mai merge". Ce as putea face?
Multumesc TPU

4 răspunsuri:
| Drauzy a răspuns:

Incearca intai sa copii kitul la mozila de pe net. apoi dezinstaleaza-l. e posibil ca anumite programe (antivirus sau programe de stergere a registrilor) sa iti fi sters anumite parti din browser.

Ai anumite extensii sau suplimente atasate la browser si iti incetineste viteza si de asta iti da eroarea cu...

| dop95 explică (pentru Drauzy):

Am copiat si kit de pe net si tot degeaba, antivirus nici nu am mai pus am zis ca e din cauza asta, ca am reinstalat windowsu recent...dar nici pe windowsul anterios nu mergea mozila
Am intrat la windows firewal si am setat mozila ca exceptie... dar tot nu merge nu stiu ce sa ii mai facthinking precizez ca am windows XP. am pus si windows seven(7) dar aceeasi chestie
Multumuesc de raspuns daca mai ai si alte idei te rog sa le postezi

| Drauzy a răspuns (pentru dop95):

Incearca sa scrii aici eroarea exacta care ti-o da la mozila...happy

| dop95 explică (pentru Drauzy):

Uite eroarea Firefox s-a terminat neasteptat. Se va incerca restaurarea filelor.
asta e straight face nu stiu ce sa ii fac big grin...