| Gabsss123 a întrebat:

Nu sunt sigur ca am ales cea mai buna categorie pentru aceasta intrebare, dar,

Stiti cumva unde se poate fuma narghilea in Constanta? Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Iti cumperi dintr un mall aproximativ 80 de lei si tot acolo gasesti si tutun pe arome care ti place tie, sau poate vrei sa fumezi altceva

| Gabsss123 explică:

@grgdlk, nu vreau sa cumpar una, deoarece nu ma pot considera un fumator inrait de narghilea, ci mai degraba doar sa ies o data pe saptamana cu prietenii... happy