| cFlorin a întrebat:

O intrebare pentru VASLUIENI. Spuneti-mi si mie unde gasesc saniute de cumparat? In special de plastic dar merge si din fier+lemn. Unde gasesc? fundita!big grin

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

Sunt din Bucuresti asa ca nu prea pot sa te ajut. Eu am gasit in Selgros la 117 lei, din aceea care se pliaza. Este f buna, rezistenta si se desface in 4 bucati si ocupa putin loc. E colorata in albastru rosu si galben si e Burak Toys, daca te ajuta.In practiker, de asemenea au sanii din plastic la 45-50 lei din acelea dintr-o bucata. Tot in Selgros au si din acelea clasice din lemn cu fier cu 120 parca