| AlexAlexandruAlxx a întrebat:

Parintii mei pleaca maine in Italia si se intorc miercurea viitoare si voi fi singur acasasi cu siguranta ma plictisesc aveti cea idei ceas putea face?

Răspuns Câştigător
| doareuio a răspuns:

Poti face:
-Daca tot nu sunt parintii tai acasa poti face o petrecere cu multi prieteni in care sa jucati jocuri gen adevar sau provocare sau sticluta, carti, jocuri de masa gen monopoly, sa va uitati la filme de groaza sau la comedii
-Iti poti chema prietena si sa petreci o noapte romantica cu ea
-Si tu chiar sa mergi la alti prieteni
-sa mergeti sa mancati o prajitura in oras o pizza
Cam atat stiu cper ca ti-am fost de folos. Funda?

4 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Poti invita prietenii la tine, sa iesi cu prietenii in oras, sa te uiti la filme, sa asculti muzica, sa stai pe TPU.O zi frumoasa sa ai

| Zaied a răspuns:

Cheama fete si restul e poveste.

| dyana200311 a răspuns:

Wow. party...

| CristinaaaCristinaaa a răspuns:

Pai poti sa inviti un prieten sau doi si sa va uitati impreuna la un film, sa faceti popcorn, sa jucati jocuri. Sau daca vrei poti sa te intalnesti cu prietenii la o cafenea, la film, etc.