| Selly13 a întrebat:

Pe ecursuri.ro este o revista pe care pot sa o vad pe calculator, mai exista reviste de genul asta? am cautat pe google dar nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| Nastia a răspuns:

Exista revista Orthograffiti, e ortodoxa si interesanta. poti citi orice pe net, gasesti multe chestii pe scribd.com,dar trebuie sa-ti faci cont.

1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Vezi ca trebuie sa downloadezi si sa instalezi programu care deschide cartea, linkul e chiar sub download carte... fii mai atent(a)