| MihaelaDart a întrebat:

Salut TPU! Prin august vom ajunge in concediu in Romania si vom aniversa un an de la casatorie, astfel ca doresc sa imi recomandati un restaurant cu specific pescaresc in sau impreujurimile Constantei la preturi decente. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| KovacsB a răspuns:

Trebuie sa faci rezervare cu minim 3-4 zile inainte, iar la 30metri este alt restaurant Golful Pescarilor, la fel cu rezervare

| MihaelaDart explică (pentru KovacsB):

Rezervare cu cateva saptamani am facut doar la nunta mea laughing, acum iau masa si mananc. Multumesc frumos!

| KovacsB a răspuns (pentru MihaelaDart):

Am fost saptamana trecuta in extrasezon, la pescarie era plin, ne-au zis ca trebuie marcar 3 zile inainte rezervare la la Golful Pescarilor aveam o rezervare cu o zi inainte, era coada la intrare, persoane care asteptau sa se elibereze o masa etc, dar odata intrati a fost totul perfect.

11 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Https://pescarialuimatei.ro/

Nu neapărat cel mai ieftin, dar foarte bun și cu locație mișto

| MihaelaDart explică (pentru johnnny123):

Multumesc!

| johnnny123 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Cu plăcere. Atenție, este vorba despre restaurantul Pescăria lui Matei din Agigea, nu despre locația de takeaway din Constanța.

| MihaelaDart explică (pentru johnnny123):

Am vazut apoi! laughing... Sincer nu mi-ar fi placut sa iau masa intre blocuri big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au spus la televizor zilele trecute sa numai mincam peste deoarece tot peștele din Romania este toxic si da botulism si alte boli, asa ca nu te risca.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot peștele din Romania este nociv

| MihaelaDart explică (pentru anonim_4396):

Un peste mancat nu cred ca afecteaza laughing.

| MihaelaDart explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da-mi si mie aceasta stire online sa o ascult. Posibil sa fi mentionat de o specie de peste, nu de toti. Nu mai va lasati condusi de mass-media ca nici apa si nici aerul nu-l vom mai putea "consuma" daca este sa ascultam tot de la stiri.
Nu cred absolut nimic din relatarile tale, de aceea se consuma inca peste in familia mea laughing de la atata nocivitatea pe care o au.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MihaelaDart):

Sa fi sanatoasa faci cum vrei.