| inamorata a întrebat:

recent mi-am facut un cont pe youtube cu scopul de a filma si a posta lucruri utile, dar nu am idee ce sa filmez si cum sa atrag subscriberi. Idei? Ce va intereseaza? Baieti / Fete.
Siteuri unde as putea face schimb de subscrieri?

2 răspunsuri:
| Dope a răspuns:

Posturi utile? De care, cu machiaj ca pitipoancele alea mici? raised eyebrows

| Rock10 a răspuns:

Dezbracă-te! Succes garantat în România... eventual poți să faci și ceva scandal cu sau despre cineva!
Nu posta ceva doar pe ideea să ai cât mai multe vizualizări, like-uri etc.
Postează ce îți place ție, iar ce în asentiment cu tine vor aprecia!

Succes