| al3xandru_4340 a întrebat:

Sa va explic :
Astazi am iesit de la soala si am fost la un fotbal, cu unii mai mari cu un an, eu am intrat ca la fotbal la el, si el sare sa dea in mine. Ma bat ce ma bat si vine unu mai mare cu 2-3ani ca mine si intreaba ce se intampla.Noi i-am zis ca aia se iau de noi si dupa a inceput sa il ia grav la bataie pe ala... Ma cam simt vinovat, si mi-e ca maine sa nu am probleme la scoala. dar totusi nu eram in incinta scolii.

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, nu cred ca vei avea probleme la scoala. I-ai putea cere scuze ca-sa fii linistit.
Pa, pa.